День миру

День миру.

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру у нашій школіпройшовтематичнийзахіді навчальний день розпочався флеш-мобом «Україна», який підготували учні школи. На шкільному подвір’ї учні утворили масове формування «МИР», адже ця тема для нас, українців, надзвичайно болюча, це крик душі кожного патріота своєї держави.

Також у школі проведена шкільна лінійка «Нам потрібне мирне небо!», конкурс плакатів «Україна хоче Миру». Класними керівниками протягом дня проведені години спілкування «Мир на землі – радість у родині», у шкільній бібліотеці організована книжкова виставка «Під мирним небом».

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.